Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Paylaşım

ForumKolik

Cerberus
Moderatör
[REPLYTHANKS]SONSUZLUK ELDİVENİ İNDİR[/REPLYTHANKS]​
[REPLYTHANKS]Uzun zamandır aklımda olan fakat geciktiğim bir modu paylaşmak istedim Sonsuzluk Eldiveni Devil Spirit mantığında çalışır Giyildiğinde : HP/MP %20 Artış Bufflar 1-Güç Zaman ve Gerçeklik Taşı : 10 Dakikada bir kullanılan 1 Dakikalık HP/MP +1000 Atack/Parry Rate +100 Speed +150 Mag/Phy Atack %30 artış buffı. 2-Zihin Taşı : Düşmana %90 ihtimalle 10 Saniyelik Stun Atar 1 Dakikada Bir Kullanılır. 3-Uzay Taşı : 50m İleri Işınlanmanızı Sağlar 10 Saniyede Bir Kullanılır. 4-Ruh Taşı : 140 Levele Kadar Ölen Kişileri Ressler HP/MP'si Full Olarak Kalkar ve Ölünce Kaybedilen Exp %100ü Geri Kazanılık 5 Saniyede Bir Kullanılır. Süreleri Kendi İdeallerinize göre editleyebilirsiniz. NASIL ELDE EDİLİR? Sistem FGW Koleksiyonu mantığında çalışmakta. Janganda bulunan General Sonhyeon'dan ilgili görev alınır. Bu görev sizden 6 sonsuzluk taşını getirmenizi ister. Taşların tamamını toplayıp koleksiyona eklediğiniz taktirde görev tamamlanır ve General Sonhyeon'a giderek Sonsuzluk Eldiveni Alınır. Görev 1 level'den itibaren alınabilir. SONSUZLUK TAŞLARI NASIL TOPLANIR Taşlar rasgele Silkroad Haritasında spawn olur bu bölgeler JANGAN-DOWNHANG-HOTANKARAKORAM-TAKLAMAKAN-ROC MOUNTAIN-ASIAMINOR-SEMERKAND-COSTANTINOPLE bölgelerinde spawn olur her bir taşın toplam Spawn noktası 6.276(altı bin iki yüz yetmiş altı) adettir. Bu taşları bulup keserek içerisinden drop olan mevcut taşlar toplanır. Yani işlem anlatıldığı kadar kolay değil. NOT : CAVE'LER - ALEXSANDREA ve ÜZERİ BÖLGELERDE ÇIKMAZ Taşlar 140 lv Unique formatında olup 1.000 HP leri vardır nedeni 1-140lv arası tüm oyuncuların elde edebilmesini sağlamak. Taşları sadece bulup öldürmek yetmez drop oranları %50'dir. Taşlar Haricinde 1 adet Sonsuzluk Eldiveni Kalıbı ve 1 adet Uru Metali gerekli URU METALI Uru Metali her mobdan düşen 4 farklı madeni Y alchemy penceresinde işleyerek elde edilir. Uru Metali Üretim Talimatı Demirci NPC de 10m den satılmakta.(Tabi fiyatları kendiniz belirleyebilirsiniz) Malzemeleri -1000 tane Demir Cevheri -1000 tane Altın Cevheri -1000 tane Platin Cevheri -1000 tane Mitril -1 tane Uru Metali Üretim Talimati SONSUZLUK ELDIVENI KALIBI Sonsuzluk Eldiveni Kalıbı Demirci NPC de 100m den satılmakta. (Tabi fiyatları kendiniz belirleyebilirsiniz) NOT: Uru Metali Üretim Talimatı ve Sonsuzluk Eldiveni Kalıbı NPC ye eklemeniz gerekmekte dosyalarda hazır olarak vermedım VsroNPC programıyla kolaylıkla eklenebilir. Ekleyeceğiniz item kodları txt dosyasında mevcut NOT : Spawn noktalarının 6.276 adet olması server mob spawnnını buga sokmaz unique spawn  B    1  7.09.2023 22:46 (1) VSRO Sonsuzluk Eldiveni - 3/11 fotmatında çalışır 1 saatte bir spawn olur NOT : Toplam Spawn 37.656 adet olduğu için işlem uzun sürebilir ELDİVEN MODELLEMESİNİ EKLEDİĞİNİZDE NORMAL DEVİL GİYİNCEDE GÖRÜNMEKTE BUNA DİKKAT EDİN. AYARLAYABİLİYORSANIZ SADECE ELDİVENE EKLEYEBİLİRİSİNİZ PROSSEDÜR KONUSUNDA FAZLA BİLGİM OLMADIĞI İÇİN YARDIM ALARAK ANCA BUKADARI YAPABİLDİM --VE MODELLEME ELDİVENİ GİYİP IŞINLANDIĞINIZDA AKTİF OLUR

[/REPLYTHANKS]

1694115880910.jpeg

1694115888240.jpeg

1694115870572.jpeg

1694115904855.jpeg

1694115915065.jpeg

1694115925424.jpeg

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.