Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Paylaşım Marvel Rivals Resmen Duyuruldu

Paylaşım
Marvel Rivals, NetEase ve Marvel Games tarafından duyuruldu. Oynaması ücretsiz takım tabanlı nişancı oyunu, Mayıs ayında beta sürümüyle oyuncuların karşısına çıkacak.
Sabah sızıntısı ortaya çıkan, Marvel evreninden esinlenen ve oynaması ücretsiz takım tabanlı bir nişancı oyunu olan "Marvel Rivals", NetEase ve Marvel Games işbirliğiyle resmi olarak duyuruldu. Oyun, başlangıçta PC platformu için Steam ve Epic Games Store üzerinden erişime açılacak. Marvel Rivals, "En iyi Marvel karakterlerinizi birleştirin ve Marvel Çoklu Evreninin yıkılabilir ortamlarında yepyeni Takım Becerilerini kullanarak 6'ya 6 maçlara katılın!" sloganıyla oyunculara heyecan verici bir deneyim sunmayı vaat ediyor.


Marvel Rivals Resmen Duyuruldu: Beta Sürümü Mayıs Ayında Geliyor​

Marvel-Rivals-Resmen-Duyuruldu_1.jpg


Oyun, üçüncü şahıs bakış açısı ve cel-shaded görsel stili ile dikkat çekiyor. Spider-Man, Magneto, Black Panther ve Magik gibi 12 ikonik kahramanın yer aldığı Marvel Rivals, Nisan ayında yapılacak Kapalı Alfa testiyle oyunculara ilk kez kendini gösterecek. Mayıs ayında planlanan beta sürümü ile daha geniş bir kitleye ulaşmayı hedefleyen oyun, Rocket Racoon, Iron Man, The Incredible Hulk, Groot, Doctor Strange, Luna Snow, Namor ve Loki gibi birçok başka kahramanı da içerecek.

Marvel Rivals'ın tam sürüm çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Oyunun Marvel Çoklu Evreninde geçmesi ve yıkılabilir ortamlar sunması, takım tabanlı strateji ve aksiyonu bir araya getiren dinamik bir deneyim vadediyor.
 

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.