Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Paylaşım M&B Norman Armory - Reworked

Paylaşım

zody

King
Moderatör
1000000163.jpg

Bu özel zırh yaması, en sevdiğim hafif zırh modlarından biri olan Norman Armory'ye dayanmaktadır.

Orijinal moddaki varlıkları yeniden dokulandırıp yeniden şekillendirerek, dönemine uygun daha temiz ve ince bir görünüm elde ettim. 12-13. yüzyıl fantezisinden ziyade, 11. yüzyıla daha uygun. Bayeux Halısı'nı düşünün. Çoğunlukla arkeolojik tasvirlere dayandım, ancak bazı yanlışlıklar olabilir. Yine de vanilyadan yüz kat daha iyi.

Çeşitlilik sağlamak adına, 12. yüzyıl varlıkları üzerinde de çalıştım, örneğin Spoleto maskesi ve haçlı miğferi gibi ve bazı haçlı giysileri ekledim.

Daha iyi karakter özelleştirmesi için zırhlardan birkaç varyasyon yaptım ve daha iyi kumaş fiziğine sahip birkaç özel pelerin tasarımı ekledim. Artık uzayan pelerinler yok.

Üzerinde çalıştığım çoğu gövde zırhının fiziği de yeniden düzenlendi. Pek çok miğfer yeniden düzenlendi ve orijinalinden tamamen farklı görünüyor. Bazı insanlar oluklu miğferlerdeki ters normal yüzeylerden rahatsızdı. Onları düzelttim. En iyisi, resimlerde kendiniz görmenizdir.

Bu yama, 11. Yüzyıl Vlandian askerleri revizyonum için bir gerekliliktir (Yakında yayınlanacak).

Gereksinimler:

- RBM
- Norman Armory
- Norman Armory RBM Yaması

Notlar:

Bu, periyodik olarak güncellenecektir. Bazı zincir zırh kıvrımlarından memnun değilim. Bazı miğferlerin iç içe geçme ve pelerinlerin kumaş fiziğiyle ilgili sorunlarının farkındayım (daha iyi ama hâlâ tam istediğim gibi değil) ve hafta sonları zamanım oldukça bunlarla ilgileneceğim. Belki de pelerinleri en baştan yeniden yaparım. Orijinal moddaki Bizans ve Arap zırhlarına geçmek istiyorum ama önce Batı Avrupa kısmını bitireceğim.

İdeal olarak, ilk olarak iç içe geçme sorunlarını ve pelerinleri düzelteceğim, sonra damla kalkan dokularına geçeceğim. Ardından, özel 11. yüzyıl kılıçları eklemek istiyorum (bu, vanilya varlıkları ile yapılabilir) ve ardından Vlandia için bazı sivil kıyafet varyasyonları eklemek istiyorum.

Mod Link:

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyenler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.