Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Paylaşım M&B II Reign of Sword - new weapons pack Mod

Paylaşım

zody

King
Moderatör
2221-1601804075-1962194451.jpg

"Kılıç Hükümdarlığı" oyuna bazı yeni kılıçlar (yakında daha fazla silah gelecek...) ve birçok işçilik parçası ekliyor. Yeni silahların özel modelleri vardır ve üretim parçalarına bölünmüştür; bu, yeni unsurları mevcut olanlarla birleştirebileceğiniz anlamına gelir. Flamberge bıçağı olan bir claymore'a sahip olmak ister misin? Sorun değil.

Silah istatistiklerini iyi ama aşırı güçlü olmayacak şekilde ayarlamaya çalışıyordum. Beğenmediyseniz, modun XML dosyalarındaki istatistikleri veya parçaları (kılıflar gibi) değiştirebilirsiniz. Ayrıca önerilere her zaman açığım.

Şu anda eklenen silahlar
- Claymore - 5 kılıç ve 12 üretim parçası
- Zweihander ve Flamberge - 5 kılıç ve 20 üretim parçası
- Uthred's of Bebbanburg ("The Last Kingdom" TV dizisi) "Yılan nefesi" - 1 kılıç ve 4 işçilik parçası
- William Wallace'ın ("Breveheart") Claymore'u - 2 kılıç ve 6 üretim parçası

Toplam yeni işçilik parçası: 42

Sonraki güncellemelerde daha fazla silah gelecek...

Nasıl gidilir?
Battania ve Vlandia mağazalarında yeni silahlar ortaya çıkmalı, ancak fiyatları nedeniyle daha iyi ekipmanların satışa sunulmasına olanak tanıyan bazı modların kurulması gerekebilir (anahtarın Kraliyet Cephaneliği gibi). Parçaların kilidini açarsanız veya hileleri etkinleştirerek elde edilebilirseniz yeni kılıçlar da üretilebilir (yeni öğe kategorisine ilerleyin).

Kurulum
Vortex ile indirin ve modu etkinleştirin.
veya
"ReignOfSword" klasörünü manuel olarak paketinden çıkarın ve Bannelord'unuzun Modüller dizinine kopyalayın

Oyun e1.7.2 veya daha eski sürümler için, Forge'daki öğe hazırlama kategorisi listesinde ve yeni silah açıklamasında eksik dizeler hatasını düzelten isteğe bağlı Missing Strings Fix dosyasını da yükleyebilirsiniz. Oyunun e1.8.0 veya daha yeni sürümü için düzeltme gerekli değildir.

Mod Link:

Bu konuyu görüntüleyenler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.