Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bilgi Discord Sorry You Have Been Blocked Hatası Nasıl Çözülür?

Bilgi

Hyauska

Isyutaru
Web Admin
Katılım
8 May 2023
Mesajlar
54
Tepkime puanı
77
Puanları
18
Konum
Türkiye
Şehiriniz
İstanbul
Adınız
Hyauska
Soyadınız
Boss

PExpuQECa7mvHvlltE8h_28_647b41774f8f1312c6cdc1ebfc325f8f_image.jpg


Discord kullanıcılarının yakın zamanda karşısına sık çıkmaya başlayan Discord sorry you have been blocked hatası hakkında biraz açıklama yapmamız gerektiğini düşünüyoruz. Kullanıcılar yaşadıkları sorun için kesin bir çözüm arıyorlar ve genelde aradıkları sonuca ulaşamıyorlar. Dilerseniz elimizden geldiği kadar Discord banları hakkında sizleri bilgilendirelim.​

Discord Sorry You Have Been Blocked Hatası Nedir?​

Günümüzde en çok kullanılan iletişim ağları arasında Discord gelmektedir. Discord, karşılıklı mesajlaşma ve konuşma imkanı veren, tamamen ücretsiz bir tekli ve kalabalık iletişim programıdır. Discord kullanıcı arasında yaygınlaşan yeni terimler, farklı ve büyük Discord kanalları ile oldukça yaygınlaşan Discord kullanımı artık gündelik hayatımızın olmazsa olmazı haline gelmiştir. Eğer siz de bu alışkanlıktan kopmak istemiyorsanız Discord "you have been blocked" hatasının ne olduğunu öğrenmelisiniz.

Eğer siz de Discord uygulamasına girerken veya bir kanala bağlanırken Sorry You Have Been Blocked hatası ile karşılaşıyorsanız dahil olmaya çalıştığınız kanaldan banlanmışsınız demektir. Bu hatanın nedeni yaptıklarınız nedeniyle kanal yetkilileri tarafından sunucudan uzaklaştırılmanızdır. Bir suçunuz olmadığını düşünüyorsanız kanalın yetkililerine özelden ulaşmayı deneyebilirsiniz. Daha önce sizler için Discord uptade failed hatası nasıl çözülür sorusuna yanıt vermiştik.​

Discord Sorry You Have Been Blocked Hatası Nasıl Çözülür?​

Daha önce de söylediğimiz gibi banlanma mesajınızı belirli kanallara girerken alıyorsanız yaşadığınız sorunun kaynağı sadece kanallarla alaklıdır. Yani dahil olmaya çalıştığınız Discord sunucusundan uzaklaştırılmışsınız demektir. Ancak bu sorunu dahil olduğunuz tüm kanallar için yaşıyor veya doğrudan Discord uygulaması açılırken karşınızda görüyorsanız işler biraz daha ciddi diyebiliriz.

Doğrudan Discord uygulamasından kaynaklı yaşanan uzaklaştırılma, banlanma nedenlerinin çözümü ne yazık ki sizin elinizde değildir. Discord destek ekibine ulaşmalı ve neden ban yediğinizi öğrenmelisiniz. Aksi durumda cezanızın kaldırılması gibi bir durum mümkün değildir. Yaşadığınız sorunun temel kaynağı gerçekten bir kuralı çiğnemenizse sadece ban süreniz geçtiğinde hesabınıza tekrar erişebilirsiniz.​
 

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.