Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

DeepAI Nedir?

zody

King
Moderatör
dahil olmak üzere çeşitli araçlardan oluşur. metin ve resim oluşturucu. Olarak da kullanabilirsiniz bir chatbot platformutarih, eğlence ve diğer kategorilerden çeşitli sanal karakterler sunuyor.

Ek olarak, bir AI görüntü düzenleyici ve yükseltici. Tüm bu özellikler metin istemleri yoluyla çalışır ve bunların ne kadar iyi olduklarını size aşağıda göstereceğim:

Özellikler​

DeepAI kullanıcı tarafından yazılan incelemeler, özellikleri açısından karışıktır. Ancak bunları kendim test etmek istedim:

Kullanıcı Arayüzü​

Diğer benzer araçlarla karşılaştırıldığında DeepAI'nin arayüzü biraz hantal.

Genel düzende pek sorun yaşamadım. Bu şuydu arayüzü daha az kullanıcı dostu hale getiren reklamlar. Örneğin, kullanıcı profili açılır menüsüyle örtüşüyorlar. Bu nedenle reklamın arkasındaki menü seçeneğini bulmak için sayfayı aşağı kaydırmanız gerekir.

Başka bir şey de şu platform mevcut tüm araçları bulmanıza yardımcı olmak için daha fazlasını yapabilir.

Ana sayfa size ana özelliklere ilişkin yeterince iyi bir genel bakış sunar

Ancak tüm DeepAI araçlarını görmek istiyorsanız kullanıcı profilinize tıklamanız, AI Jeneratörleri sekmesini seçmeniz ve kullanmak istediğiniz jeneratörü bulmak için sayfayı aşağı kaydırmanız gerekir. Ve Arama çubuğu varken çalışmıyor.

Bu zorluklara rağmen, inceleyeceğim ilk araç olan DeepAI'nin metin oluşturucusunu bulmakta hiçbir sorun yaşamayacaksınız.

AI Yazma Aracı​

DeepAI Chat, şunları yapabilen bir metin oluşturucudur: özgün içerik üretmek.

Bu arada, özel yapay zeka tabanlı yazma araçlarıyla karşılaştırılamaz çünkü it giriş-çıkış prensibiyle çalışır.

Araca bir içerik parçası oluşturma talimatı verebilirsiniz. Çıktı, isteminizi nasıl yapılandırdığınıza bağlıdır.

Öte yandan, yapay zeka gibi yazma araçları içerik dilini, nişini, anahtar kelimeleri ve oluşturmak istediğiniz makale sayısını seçmenize olanak tanır.

DeepAI sohbetinde tüm bunları istem tabanlı talimatlarla kontrol edersiniz.

Sonuçların ne kadar iyi olduğunu görmek için aracı test ettim. Kovboy şapkası takmanın yararları hakkında 100 kelime yazın:

İçerik kalitesi iyiydive bunu bir intihal denetleyicisinden geçirdiğimde, 100% benzersiz.

Buradan yapabilirim Web'de arama yapın, oluşturulan metni özetleyin, kopyalayın ve silin.

Hepsini test ettim ve web'de en iyi arama seçeneğini beğendim.

Bu seçeneği kullanarak, arama motoru sonuçlarını DeepAI tarayıcı sekmenize getirebilirsiniz. Bu, araştırma yapmanız gerektiğinde biraz zaman kazandırır.

ile ilgili beklentilerim Özetlemek seçenek yüksekti, ancak karışık sonuçlar aldım. Bottan SERP'lerden aldığı makalelerden birini özetlemesini istediğimde, sadece giriş kısmını özetledi.

Daha sonra bu makalenin URL'sini yeni bir metin istemine ekledim ve bottan içeriği özetlemesini istedim. Bu sefer çok daha iyi bir iş çıkardı ve parçanın tamamını özetledi.

Çıktı kalitesi kullandığınız moda bağlıdır. DeepAI, Çevrimiçi mod ve Genius modu. İkincisi, daha iyi anlama ve daha fazla bilgi sunan ücretli bir özelliktir.

Şimdi bu DeepAI incelemesinin bir sonraki bölümüne geçelim: platformun metinden görüntüye oluşturucusu.

Bu konuyu görüntüleyenler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.