Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Paylaşım Davinci Ekonomi Botu

Paylaşım

zody

King
Moderatör
Herkese Merhabalar;
Bugün tamamen kendi projem olan BETA Sürümü ile Davinci Botumu tanıtacağım!

Türkiye'de ilk olan sistemleri ile diğer ekonomi botlarından farklı bir yapıt.
İçerisinde Çiftcilik-Kutular-Dünya Keşifi-Meslekler-Oyunlar ve daha bir çok özelliği ile kendini geliştirmiş bir bottur hadi görsellere geçelim.

İlk başta bizi d!yardım komutu karşılamakta.

1672671470877.png

Meslekler Sistemine bir göz atalım!

d!meslek yazarak meslek sistemini açabilirsiniz!
1672671590378.png

Meslekler level şeklinde olup çalıştıkca kendi içerisinde rank atlayabilirsiniz!

1672671687461.png

Meslek durumunuzu öğrenebilirsiniz.

d!meslekdurum yazarak paneli açabilirsiniz!

1672675848034.png

Meslekte çalışma süreleri vardır yukarıdaki resimde görmüş olduğunuz gibi d!çalış yazarak çalışmaya başlıyorsunuz ve belirlenen zaman dolmadan ödülleri alamıyorsunuz.

Gelelim market kısmına d!market yazarak paneli açabilirsiniz!
1672671794139.png

Market'e malzemede satabilirsiniz. Kutudan çıkan değerli taşları satarak paranızı katlayabilirsiniz.

d!market-sat yazarak paneli açabilirsiniz!

1672675087691.png

Market'ten hayvan alıp hayvanları besleyerek para kazanabilirsiniz o halde gidelim çiftlik sistemimize :)

d!hayvan yazarak sahip olduğunuz hayvanları görüntülüyebilirsiniz

1672671905383.png

Tabiki level sistemi hayvanlar içinde geçerli belirli seviyeye geldiği zaman özellik olarak gelişmiş oluyorlar gelin bu level sistemine bir göz atalım!

1672672013274.png

Peki hayvanlarım nasıl level atlıyacak diye sorarsanız hemen cevap vereyim!
Bildiğiniz üzere gerçek hayatta'da hayvanlar yem yiyip karınlarını doyurmaktadır.
Davinci'de de durum aynı şekilde hayvanlarınıza yem vererek onların xp kazanmasını sağlayabilirsiniz gelin hayvan besleme paneline bir göz atalım.

1672672147796.png

Tabiki sadece hayvan besleyerek xp kazanmıyorsunuz birde kutu sistemimiz var oradan da kutu açarak hayvanlara xp kazandırabilirsiniz.

d!kutular yazarak kutu panelini açabilirsiniz.
1672672231848.png
Kutu içerik bilgilerini menü'den öğrenebilirsiniz.

Gelelim Davinci'nin en güzel yerine Keşif sistemine. Keşif sisteminde 3 adet bölge bulunmakta hepsinin kendine özel ödülleri ve keşif süreleri mevcut değerli taşlar, cevherler ve çok fazla Davinci Coini bu bölgelere gidebilmek için 1 adet at'a ihtiyacın var onuda d!market'den alabilirsin.

d!keşif yazarak paneli açabilirsiniz!

1672672416341.png

Bir çok Log sistemi Ekonomi-Level-Mesai hepsini istediğiniz gibi aktif edebilirsiniz.

Ekonomi LOG

1672673290090.png

Mesai LOG

1672673448536.png

Level LOG

1672673897283.png

Borsa sistemi olarak dilediğiniz kanalı belirleyebilirsiniz o kanala Davinci 3 Saatte bir borsa kur güncellemesi paylaşacak

d!borsa yazarak paneli açabilirsiniz.

1672673973455.png

4 adet oyun bulunmaktadır bunlar;

Rulet-TKM-TekVuruş-Zar

Oyunlar tamamen hepsinden farklı ve gelişmiş şekildedir. Oyunlarda level sistemi mevcuttur
Daha çok para kazanmak için boost satın alabilirsiniz işte boost paneli

d!boost yazarak paneli açabilirsiniz.

1672674196984.png

Arkadaşlar Botum bu şekilde daha tanıtamadığım birkaç özellik kalmış olabilir şuanda BETA sürümü ile piyasaya çıkarıyorum sizde dilersiniz ki bir çok hata olabilir bunlar zamanla düzelecek şeyler sizlerden ricam botumu kullanmanız ve beni desteklemeniz Destek sunucuma gelerek bana hataları bildirebilirsiniz iyi kullanımlar diliyorum.

Ekonomi Coin fiyatları tekrar düzenlenecektir bu konuda bana yardımcı olacak arkadaşlar discord adresimden ulaşabilirler ekonomiden gerçekten anlayan varsa yardımcı olursa çok sevinirim

Bot Davet Link:

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.