Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Blox Fruits 3. Seaye Geçmeden Önce Bilmeniz Gerekenler

Dost

Arena Üyesi
Arena Üyesi
Katılım
28 Ocak 2024
Mesajlar
9
Tepkime puanı
8
Puanları
3
Üçüncü Deniz:
Oyuncular bu alana Sv. 2'ye ulaşarak erişebilirler. 1500+ ve Kral Kızıl Kafa'nın İkinci Deniz'de rip_indra ile savaşmasına yardım ediyorum. Üçüncü Deniz'in kilidini açma kılavuzunu burada bulabilirsiniz.
Oyuncu Kral Kızıl Kafa görevini tamamladığında Kafeye ışınlanacak. Yeşil Bölge rıhtımlarında (Portal C'deki Rıhtım 3) Bay Kaptan ile konuşun ve Liman Kasabası rıhtımlarına ışınlanacaksınız. Bu rıhtımlar birkaç önemli NPCS içerir. Üçüncü Deniz, İkinci Deniz'den önemli ölçüde daha zordur. Elemental bağışıklık, bağışıklık kazanmak için gereken yüksek gereksinimler ve Aura kullanan NPCS miktarı nedeniyle bir şekilde işe yaramaz. Buda meyvesinin bu denizde öğütülmesi tavsiye edilir, bu da Elemental meyvelerden çok daha kolay olmasını sağlar. Ödül avcılarının sizi sık sık öldürmesini ve İkinci Deniz'dekinden daha sık ortaya çıkmalarını bekleyin. Senaryo yazarları bu denizde, özellikle de Perili Kale'de genellikle öldürmeleri istismar ediyor veya çalıyorlar; bu nedenle, öğütürken tamamen hazırlıklı olmalısınız, aksi takdirde dezavantajlı duruma düşersiniz.

Üçüncü Deniz oyundaki en yeni denizdir ve ada güncellemelerinin çoğunu alır, dolayısıyla buradaki adalar önceki denizlere göre çok daha fazla ayrıntıya ve hassasiyete sahiptir. Dikkat edilmesi gereken başka bir şey de, bu denizdeki adaların birbirinden çok uzakta olması, muhtemelen bu denizdekilerin sahip olduğu çok daha büyük hareket yeteneklerine uyum sağlamak için, o kadar ki kendi sınırlı ışınlanma sistemine sahip, Portallar, bu yalnızca rip_indra'yı (Baskın Patronu) öldürdükten sonra kullanılabilir.


Deniz Tehlike Seviyeleri

Güncelleme 20'den bu yana, Deniz Tehlike Seviyeleri Üçüncü Deniz haritasının dışında bulunuyor. 0-6 arası düzeylerde değişirler.

Seviye 0-1'in gerçekten özel bir şeyi yoktur, yalnızca ara sıra Köpekbalığı NPC'si ortaya çıkar ve o zaman bile zar zor ortaya çıkarlar.

Seviye 2-5, Deniz Olaylarının daha sık ortaya çıkmasına neden olur, ayrıca Gemi Baskınlarının geminize saldırmasına ve Terrorshark baskın patronunun ortaya çıkmasına olanak tanır, ayrıca oyuncunun, Canavar Mıknatıslı bir Terrorshark çağırması durumunda Köpekbalığı Çapasını elde etmesine olanak tanır.

Seviye 6 denizin açık ara en tehlikeli seviyesidir. Daha yaygın olarak Aşama 6 olarak bilinen ve nadiren "Boşluk Deniz" olarak bilinen önceki tüm Deniz Etkinliklerinin ortaya çıkma şansı çok daha yüksektir. Ancak bu seviyenin en dikkate değer kısmı Frozen Dimension etkinliğidir; burada oyuncunun deniz keşif grubunda 5'ten fazla üye varsa, Leviathan baskın patronuna girip onunla savaşabilirler, oyuncuya eğer sürüklerlerse Sanguine Art dövüş stilini elde etme erişimi sağlar. Leviathan'ın Kalbi Tiki Karakolu'na geri döndü. Oyuncu, Kitsune Tapınağını bulabilir, Mirage Adası'nı bu seviyede daha yüksekte doğurabilir, bu da bu seviyeyi daha eğlenceli ve zorlu hale getirir.

Kısacası Üçücü Denize geçmeden önce hazırlıklı olunuz.

 

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.